Loading...
اخبار سایت » خرید آنلاین بلیط هواپیما
موضوع :
خرید آنلاین بلیط هواپیما
راهنمایی کامل در مورد وب سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما BookMyTrip.ir را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

جهت خرید آنلاین بلیط سیستمی ، کافیست تا از قسمت بالای سایت ثبت نام کرده و یا در صورتی که از کاربران ما هستید ، از قسمت ورود ، با ایمیل و رمز عبور خود وارد شوید.


پس از ورود مبدا و مقصد خود را انتخاب و تاریخ پرواز خود را مشخص کنید.


بر روی دکمه ی جستجو کلیک کرده و صبر کنید تا جستجوی سایت برای تمامی پروازهای موجود سیستمی و چارتری تمام شود.


پرواز مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی دکمه ی انتخاب کلیک کرده و در صورت نهایی شدن انتخاب ، بر روی ادامه ی فرآیند خرید کلیک کنید.


اسامی مسافرین خود را به دقت طبق فرم خواسته شده تایپ کنید. ایمیل و شماره موبایلی که میخواهید اطلاعات بلیط پیامک شود را وارد نمایید. شرایط استرداد بلیط را حتماً چک کنید زیرا ممکن است بلیط شما در شرایط استرداد شامل جریمه 100درصدی و سوخت کامل شود. قوانین و مقررات را مطالعه و تیک تایید را قرار دهید. پس از کلیک بر روی ادامه فرآیند خرید پیش فاکتور خرید خود را مطالعه کنید و از درست وارد کردن اسامی مسافرین و مبداء و مقصد و تاریخ پرواز اطمینان حاصل کنید . 


وارد مرحله ی پرداخت شوید و یا در صورتی که موجودی دارید ، از طریق شارژ موجودی خود مرحله پرداخت خود را نهایی کنید. دقت کنید که در مرحله ی پرداخت الکترونیک شما نیاز به رمز خرید اینترنتی کارت بانک خود دارید.


پس از مرحله پرداخت و در صورت موفقیت آمیز بودن واریز وجه ، بسته به تعداد مسافرین درخواستی حدود 20 تا 30 ثانیه صبر کنید تا بلیط های شما صادر شود.

بلیط هواپیمای شما به صورت پرینت ، ایمیل و پیامک برایتان قابل رویت است. با داشتن مشخصات بلیط دارای کد مرجع ،  و کارت شناسایی عکس دار معتبر خود ، می توانید از پرواز خود استفاده کنید . توجه داشته باشید که در پروازهای سیستمی نیازی به پرینت بلیط نمی باشد و با داشتن کد مرجع به صورت پیامک و کارت شناسایی خود می توانید از کانتر مربوطه کارت پرواز را دریافت کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال با ما در تماس باشید :

02634497253

09212790327

ایمیل : info@BookMyTrip.ir

طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری